Vôňe do auta

Vlastné vôňe do auta nemusia byť len výsadou firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou automobilových doplnkov. Máte spoločnosť, ktorá dodáva plastové okná? Zhotovíme vám osviežovač v tvare okna. Vinári zasa môžu mať voňavú siluetu fľaše. Aromatické visačky sú vhodné aj pre rôzne spolky a organizácie. Futbalisti môžu mať voňačku v tvare lopty, šachisti šachovú figúrku, hokejisti hokejku, hasiči hasičské auto. Fantázii sa medze nekladú. Takže ak si nevyberiete z viac ako 200 tvarov z katalógovej ponuky, vyrobíme vám voňku na mieru.

Vzorky vôní zadarmo

Áno, presne tak. Na vyžiadanie vám zašleme vzorkovník vôní zdarma. Budete si môcť v pokoji domova alebo kancelárie vybrať tú, ktorá vám vonia najpríjemnejšie. V ponuke nájdete pestrú škálu vôní, od vanilky cez tabak po citrón alebo jablko.

Naše výhody

Originálny dizajn voniek do auta
Pestrá škála vôní
Zdravotná nezávadnosť
Dlhodobá intenzívna vôňa
Kvalitné materiály
Výroba na mieru
Zavesenie na háčik alebo gumičku
Priaznivé ceny
Množstevné zľavy
Individuálny prístup
Grafický návrh zadarmo

Farby sú dôležité

Závesné voňky môžu mať farebnosť jedna až štyri základné farby, tie sú nanášané pomocou sieťotlače. Alebo využite širokú škálu farieb CMYK / CMYK, ktorá sa tlačí pomocou ofsetovej technológie. Týmto spôsobom je možné na voňku umiestniť trebárs fotografiu. Vhodne zvolené farby sú dôležité pre vnímanie, aby sa vaša firma vryla do podvedomia zákazníkov nielen vďaka čuchu, ale aj zrakovému vnemu.

Ideálne množstvo na objednanie

Ideálna veľkosť objednávky je aspoň 1 000 kusov. Od tohto množstva môžeme vyrobiť osviežovače s farebnosťou CMYK / CMYK a tiež je možné vyrobiť ľubovoľný tvar špeciálne pre vás. Ak vám však stačí základná farebnosť a vyberiete si z katalógu tvarov, prijmeme objednávku už od 200 kusov. Vychádzame tak v ústrety menším spoločnostiam, ktorým stačí menšie množstvo reklamných predmetov.