O nás

Voňky sú dielom milej náhody, ako to už v živote býva. Jeden fajn zákazník potreboval na svoju akciu v roku 2011 práve aromatické visačky do auta.

Ich výroba sa podarila a voňky mali úspech.

Tak sme si povedali, že sa nám táto práca páči, doladili celý proces a začali voňky ponúkať svojim ďalším klientom. Medzitým kolegovia zo štúdia zapracovali a spustili web, vďaka ktorému dodnes vzniklo množstvo zaujímavých voňavých visačiek do Česka aj na Slovensko.

Keďže sme rodinná firma, môžeme klásť dôraz viac na kvalitu než na kvantitu a len vďaka tomu vyrobíme stovky tisíc kusov ročne.

Áno, chceme, aby VOŇKY.CZ boli príťažlivé a voňali vám už z webu.

Ak by ste nám k tomu chceli čokoľvek povedať, kľudne nám napíšte cez kontaktný formulár. Ďakujem vám za dôveru.

Petr Kembický
VOŇKY s.r.o.

Nahliadnite pod pokrievku:
ako tvoríme Voňky pre našich milých zákazníkov?

Určite poznáte ten pocit, keď niečo inak zložité vyzerá jednoducho. Ako keď hrá veľký orchester a príjemne sa počúva. Dosiahnete toho iba tým, že veľmi dlho všetko vylepšujete a vychytávate, aby potom kvalitný výsledok bol akosi samozrejmosťou.

To isté sme zažili aj s našimi voňkami. U nich je totiž veľmi dôležité zladiť všetky postupy tak, aby sme na konci výroby dosiahli požadovanú kvalitu. Ako na to?

Len vďaka UV technológii tlače a unikátnemu zloženiu buničitého materiálu papieru dokážeme zaistiť jasné farby grafiky za dlouhotrvajúcu vôňu visačky. Parfémované vône sú príjemné a voňajú mnoho týždňov. Dvojvrstvový a hermeticky uzatvorený sáčok potom garantuje trvanlivosť zabalených voniek 4 roky. Iba týchto pár predpokladov zaraďuje našu výrobu medzi najkvalitnejšie v ČR i na Slovensku.

Vonky_2_tisk

Vonky_1_grafika

Správne pripravená grafika je základom úspechu. Musí rešpektovať technológiu tlače na buničitý pórovitý materiál.

Vonky_3_grafika_vysek

Pri výseku rozhodujú desatiny milimetrov, preto je treba výsekový stroj veľmi starostlivo nastaviť.

Vonky_4_vysekova_planzeta

Kvalitné výsekové planžetu možné použiť opakovane. Takže za jej výrobu nemusíte platiť. Za dobu našej existencie máme už vyše 200 rôznych hotových tvarov pripravených ihneď na použitie. Alebo vám tú vašu vyrobíme na mieru.

Vonky_5_gumicky

Zavesiť voňky na gumičku alebo háčik? Áno, nadviazať ich tisíce denne zvládnu len veľa šikovné ruky mojich kolegýň. Ja by som to tak rýchlo nedal :)

Vonky_6_baleni

Máme vytlačené, vyseknuté, naparfémované a teraz konečne zabaliť. Voňka prejde baliacou linkou, ktorá ju zatavia do špeciálnej fólie s nepriepustnou štruktúrou. Preto vám zabalená vydrží bez straty vône aj 4 roky.

Vonky_7_balik

Nakoniec krabicu starostlivo zabalíme a pripravíme pre expedíciu.