O nás

Vaclav-Stefan-VonkyVOŇKY.SK sú dielom milej náhody, ako už to tak v živote býva. Jedni fajn zákazníci našej českej reklamky VAXX potrebovali na svoju akciu v roku 2011 práve aromatické visačky do auta. Ich výroba sa podarila a vonky mali veľký úspech. Tak sme si povedali, že sa nám táto práca páči, poladili celý proces a začali voňky ponúkať svojim ďalším klientom. Medzitým kolegovia zo štúdia zapracovali a spustili web, vďaka ktorému dodnes vzniklo mnoho zaujímavých voňavých visačiek do Česka aj na Slovensko.

Keď ideme nakupovať, chceme za svoje peniaze nielen kvalitu výrobku alebo služby, ale aj odolnosť, ochotu a niekedy aj radu. To isté sme preniesli do voniek. Stavili sme na kvalitu spracovania, čo však považujeme za samozrejmosť. Skôr nás vždy poteší, keď si po dokončení zákazky klient pochvaľuje tiež ústretovú komunikáciu, jasné podmienky spolupráce a odborné konzultácie.

Áno, chceme, aby VONKY.CZ boli príťažlivé a voňali vám už z webu. Ak by ste nám k tomu chceli čokoľvek povedať, kľudne nám napíšte cez kontaktný formulár nižšie.

Ďakujem vám za dôveru.

Václav Štefan
Majitel VOŇKY.SK

Nahliadnite k nám do kuchyne

Určite poznáte ten pocit, keď niečo inak zložitého vyzerá jednoducho. Ako keď hrá veľký orchester a príjemne sa počúva. Dosiahnete toho iba tým, že veľmi dlho všetko pilujete a ladíte, aby bol potom kvalitný výsledok akosi samozrejmosťou.

To isté sme zažili aj s našimi voňkami. U nich je totiž veľmi dôležité zladiť všetky postupy tak, aby sme na konci výroby dosiahli požadovanú kvalitu. Ako na to?

Správne pripravená grafika je základom úspechu. Musí rešpektovať technológiu tlače na buničitý porézny materiál.

Správne pripravená grafika je základom úspechu. Musí rešpektovať technológiu tlače na buničitý pórovitý materiál.

Na tlači sú všetky farby presne napasované na seba.

Na tlači sú všetky farby presne napasované na seba.

Pri výseku rozhodujú desatiny milimetrov, preto je treba výsekový stroj veľmi starostlivo nastaviť.

Pri výseku rozhodujú desatiny milimetrov, preto je treba výsekový stroj veľmi starostlivo nastaviť.

Kvalitné výsekové planžetu možné použiť opakovane. Takže za jej výrobu nemusíte platiť. Za dobu našej existencie máme už vyše 200 rôznych hotových tvarov pripravených ihneď na použitie. Alebo vám tú vašu vyrobíme na mieru.

Kvalitné výsekové planžetu možné použiť opakovane. Takže za jej výrobu nemusíte platiť. Za dobu našej existencie máme už vyše 200 rôznych hotových tvarov pripravených ihneď na použitie. Alebo vám tú vašu vyrobíme na mieru.

Zavesiť voňky na gumičku alebo háčik? Áno, nadviazať ich tisíce denne zvládnu len veľa šikovné ruky mojich kolegýň. Ja by som to tak rýchlo nedal :-)

Zavesiť voňky na gumičku alebo háčik? Áno, nadviazať ich tisíce denne zvládnu len veľa šikovné ruky mojich kolegýň. Ja by som to tak rýchlo nedal 🙂

Máme vytlačené, vyseknutý, naparfémováno a teraz konečne zabaliť. Voňka prejde baliacou linkou, ktorá ju zatavia do špeciálnej fólie s nepriepustnou štruktúrou. Preto vám zabalená vydrží bez straty vône aj 4 roky.

Máme vytlačené, vyseknutý, naparfémováno a teraz konečne zabaliť. Voňka prejde baliacou linkou, ktorá ju zatavia do špeciálnej fólie s nepriepustnou štruktúrou. Preto vám zabalená vydrží bez straty vône aj 4 roky.

Nakoniec krabicu starostlivo zabalíme a ...

Nakoniec krabicu starostlivo zabalíme a …

... pripravíme pre expedíciu.

… pripravíme pre expedíciu.

Áno, ako špecialisti na výrobu reklamných aromatických visačiek sme celý systém dlho ladili, pretože je v ňom dosť úloh, ktoré musia na seba perfektne nadväzovať.

Všetko nám ale klape a sme radi, že sme sa na túto náročnú cestu kedysi vydali. Odmenou sú nám priaznivé ohlasy našich zákazníkov.

Čo vy, stanete sa ďalším z nich?

Pre dopyt a ďalšie informácie môžete využiť aj nasledujúci formulár:

Nezáväzný dopyt

Chcete voňky dopýtať? Nechať si poslať vzorky zdarma? Napíšte nám sem:

Vždy je najlepšie si veci nezáväzne vyskúšať. Je to jednoduché, stačí nám len napísať. Väčšinu otázok vybavíme do hodinky.

Nič neriskujete. Pošleme vám len vyžiadané informácie. Zásady zpracování osobních údajů