Vôňe do auta – anjelské krídla

Premýšľate o netradičnom reklamnom predmete? Nebaví vás klasické voňavé závesné obdĺžniky alebo stromčeky? A čo takto vôňa do auta v tvare anjelských krídel? Poslúži nielen na prevoňanie interiéru vozidla, ale aj ako dekorácia.

Osobný automobil má dnes skoro každý. A takmer každý vodič používa závesné vône, pretože je veľmi príjemné zasadnúť za volant do prevoňaného vozidla. Hneď sa lepšie jazdí. Voňkou v tvare anjelských krídel ako reklamným predmetom teda urobíte svojim zákazníkom určite radosť. Mnohí trávia vo svojom dopravnom prostriedku veľa času – buďte im ako firma stále na očiach vďaka vášmu logu na aromavisačce v tvare anjelských krídel!

Výroba na mieru vrátane ďalších tvarov

Čo sa týka veľkosti, vône, tvarov a farieb – všetko je vo vašej réžii. Zostavte si ideálnu voňku podľa svojich predstáv. Pošlite nám svoju víziu v dopytovom formulári nižšie, prípadne si rovno návrh vytvorte sami. Alebo sa nám zverte do rúk a na základe dodaných podkladov vám vytvoríme grafický návrh zadarmo. V ponuke nájdete štandardné farebné odtiene, ale nie je problém Vonka vyzdobiť napríklad aj fotografiu. Ak túžite po vôňach do auta v tvaroch, aké skutočne nikto nemá, nie je problém dodať akýkoľvek iný tvar na mieru. Zavesenie je možné na gumičku alebo háčik.

Za tvary, ktoré sa nachádzajú vo vzorkovníka, neplatíte nič navyše – zaplatíte iba jednotlivé kúsky voniek. Výsekov vo vzorkovníku máme viac ako 200. Ak chcete mať svoj originálny tvar alebo veľkosť, priplatíte si za raznicu. Ak však objednáte minimálne 5 000 kusov, za raznicu už nič neplatíte.

Vytvoriť nezáväzný dopyt

Naši zákazníci pre aromavisačky

  • Reklamné agentúry
  • Firmy, ktoré chcú svoje zákazníkmi obdarovať reklamným predmetom so svojím logom
  • Spolky či rôzne organizácie (futbalisti, hasiči, mesto …)

Ideálne množstvo vôní do auta – anjelské krídla

Rovnako ako u ostatných druhov voniek je nutné minimálne množstvo v objednávke 100 kusov.

Viac tvarov v jednej objednávke? Aj to je možné.

Viac tvarov v jednej objednávke je tiež možných, avšak minimálne množstvo každého druhu výseku musí byť 200 kusov. (Prípadne upraviť podľa skutočnosti alebo spresniť)

Výhody nákupu na vonky.sk

Široký sortiment tvarov i vôní
Možnosť výroby na mieru
Individuálne zákaznícke zľavy
Grafický návrh zadarmo
Kvalitné materiály
Dlhotrvajúca vôňa
Originalita
Ústretový prístup
Využitie tvarov zo vzorkovníka zadarmo
Zaslanie vzorkovníka vôní zadarmo

Kontaktujte nás

Stále ste sa nerozhodli? Zašlite nám otázku alebo nezáväznú dopyt. Doplníme informácie, ktoré potrebujete poznať, a potom sa rozhodnete.