Vôňa do auta – stromčeky

Vyrábame reklamné voňavé stromčeky do auta

Ako zostať svojim zákazníkom a obchodným partnerom stále na očiach? Reklamná voňavé stromčeky do auta sú praktickým darčekom, ktorý sa hodí takmer každému, pretože prevažná väčšina ľudí vlastní aspoň jeden automobil. Firma sa tak vryje do pamäti jednak vďaka vôni samotnej a jednak vďaka grafickému spracovaniu.

Výroba stromčekov na mieru vrátane ďalších tvarov

Viac ako 200 tvarov aromavisaček. Toľko ich máme v katalógu, z ktorého možno vyberať. Tým však naša ponuka nekončí. Sami si môžete navrhnúť svoj vlastný vzhľad – špeciálny tvar stromčeka alebo akýkoľvek iný motív. Vaše reklamné predmety potom budú skutočne originálne.

Naši zákazníci pre aromavisačky

  • Reklamné agentúry
  • Firmy, ktoré chcú svojich zákazníkov obdarovať reklamným predmetom so svojím logom
  • Spolky či rôzne organizácie (futbalisti, hasiči, mesto …)

Vytvoriť nezáväzný dopyt

TIP:

Vonné stromčeky samozrejme nie je nutné používať iba v aute. Umiestnite ich do akýchkoľvek ďalších priestorov, ktoré chcete prevoňať, či už je to vstupná hala do domu, chodba, kúpeľňa či obytné miestnosti.

Výroba vonných stromčekov – cena

Odošlite nám svoj dopyt cez formulár. Ceny stanovujeme individuálne – na základe množstva, tvaru a farebnosti. Obratom sa vám ozve náš produkčný Petr a ponúkne najlacnejšie vonné stromčeky do auta.

Najnižšie množstvo, ktoré môžete objednať, je 100 kusov, ak si vyberiete z katalógu tvarov. U týchto výsekov neplatíte za raznicu. Pokiaľ chcete nechať vyrobiť originálne tvary na mieru, je nutné objednať minimálne 1 000 kusov, pričom si priplatíte za výrobu raznice. Pri objednávke nad 5 000 kusov už za ňu neplatíte.

Vzorky aromavisaček zadarmo

Vanilka, citrón alebo ľadový vietor? Nie ste si istí, ktorú vôňu pre vaše aromatické stromčeky vybrať? Kontaktujte nás a my vám zašleme vzorkovník vôní zdarma. Bez náhlenia v kľude domova si tak budete môcť vybrať tú najlepšiu, ale ku všetkému si ešte overíte celkovú kvalitu našich aromavisaček, pretože vám zašleme voňavé stromčeky do auta a ďalšie tvary, ktoré sme v minulosti vyrábali pre iné firmy. Do dvoch až troch dní môžete mať testery doma.

Prednosti reklamných voňavých stromčekov s potlačou

Originálny dizajn vôní do auta
Pestrá škála vôní
Zdravotná nezávadnosť
Dlhodobá intenzívna vôňa
Kvalitné materiály
Výroba na mieru
Zavesenie na háčik alebo gumičku
Priaznivé ceny
Množstevné zľavy
Individuálny prístup
Grafický návrh zadarmo